Standardy

Při stavbě domů tradičně dbáme na perfektně odvedenou práci s použitím materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Na výběr jsou dvě varianty dokončení domů.

Dokončené domy

V této variantě budou domy postaveny na klíč bez nutností si cokoliv dodělávat. Po dokončení domu Vám předáme klíče a můžete ihnet bydlet. Domy budou dokončeny ve vysokém standardu s možností výběru typů podlah, obkladů, provedení koupelen a dveří.

Při výstavbě dodržujeme vysoký standard bytové výstavby, který zahrnuje sádrové omítky, kvalitní obklady a dlažby, podlahové vytápění, designové zařizovací předměty koupelen atd.

Standard domu na klíč     Standard koupelny      Standard rodinného domu - vila

Domy na vlastní dokončení

Součástí řadových domů bude zděná hrubá stavba s betonovými stropy, zateplená fasáda, dokonale těsná střecha, EURO okna s izolačním trojsklem a vstupní dveře od ověřených výrobců.

Dokončena bude ležatá kanalizace vč. retenční nádrže na dešťovou vodu, přípojky inženýrských sítí, základy, nosné zdivo, příčky, stropy, spodní izolace proti vodě, upravený terén kolem domu, fasáda, dřevěná okna a vstupní dveře, izolace střechy a teras vč. kačírku a zelné střechy, příprava na venkovní žaluzie, opěrné zídky. V okolí domu bude srovnán terén a před domem bude přístup k domu zpevněn kamennou drtí.
Standard domu na vlastní dokončení